Meme Kereső 1 éve

Azt írtad, hat éve gyúrsz...? Igen... pék vagyok.

Azt írtad, hat éve gyúrsz...? Igen... pék vagyok.
Azt írtad, hat éve gyúrsz...? Igen... pék vagyok.
Szólj hozzá elsőként...