Meme Kereső 2 éve

Én annyira antiszoc vagyok, hogy már suliban is...

Én annyira antiszoc vagyok, hogy már suliban is úgy jelentettem, hogy: Az osztály létszáma 25 fő, nekem nem hiányzik senki
Én annyira antiszoc vagyok, hogy már suliban is úgy jelentettem, hogy: Az osztály létszáma 25 fő, nekem nem hiányzik senki
Szólj hozzá elsőként...