Meme Kereső 1 éve

- Halló, rendőrség? Tessék, mit akar bejelenteni? -...

- Halló, rendőrség? Tessék, mit akar bejelenteni? - Fel akarom jelenteni a postást. Itt ül a körtefámon és bosszantja a kutyámat.
- Halló, rendőrség? Tessék, mit akar bejelenteni? - Fel akarom jelenteni a postást. Itt ül a körtefámon és bosszantja a kutyámat.
Szólj hozzá elsőként...