Meme Kereső 1 éve

Mondtam neki hogy válasszon.. DMORGON HUNGARY VAGY ÉN...

Mondtam neki hogy válasszon.. DMORGON HUNGARY VAGY ÉN VAGY A BAROMFIK... MÁR A TELEFONBAN HALLOTTAM HOGY PI PI PI PIIII
Mondtam neki hogy válasszon.. DMORGON HUNGARY VAGY ÉN VAGY A BAROMFIK... MÁR A TELEFONBAN HALLOTTAM HOGY "PI PI PI PIIII"
Szólj hozzá elsőként...