Meme Kereső 1 éve

Vettem egy BMW-ét! Hármas? Benne vagyok, csak még...

Vettem egy BMW-ét! Hármas? Benne vagyok, csak még mesélek a kocsiról. BACZ CZ GYULA
Vettem egy BMW-ét! Hármas? Benne vagyok, csak még mesélek a kocsiról. BACZ CZ GYULA
Szólj hozzá elsőként...