Szóvicc

Hú! Szegény embert még az ág is húzza
Basszus  Szereltek!!  Basszus te is félre olvastad!!
Neked milyen neted van? INTER....
-Miért nem beszélnek egymással a gumimacik?  -Haribó
Beszarás,már minden van. E-cipö, e-bike, e-autó. Ha majd a kefélés is ide fog tartozni, akkor mit mondunk majd? E-basztam?
Hogy hívják a puki után kiszellőztetett lakást ?  FINGATLAN
Elmegyek egy vízitúrára egyedül. Kenun?  Nem, én unom ớt.
Nem rendeltem bort! A ház ajándéka
Carlos-nak van traktora, de nincs ekéje. Pedig Carlos Santana.
te meg mit erőlködsz pajti !  unom már, hogy csak egy mezei veréb vagyok, izompacsirta akarok lenni !
Tegnap a Tesco-ban bemondták, hogy felhívják a vásárlók figyelmét, hogy alkalmazottakat keresnek  Nem akartam árulkodni de én láttam kettőt a konzerveknél.
Az volt írva a tv újságban hogy női 200 mell, erre valami hülye úszás volt!!!